недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 59
home Познати

Српската пејачка нема среќа во љубовта- првиот сопруг и почина, а сега нов шок со вториот на кого пред неколку месеци му роди син! (ФОТО)

Српската пејачка нема среќа во љубовта- првиот сопруг и почина, а сега нов шок со вториот на кого пред неколку месеци му роди син! (ФОТО)

Српската пејачка никако да пронајде среќа во љубовта.

Станува збор за пејачката Гога Секулиќ која овие денови е топ тема во сите медиуми откако како гром од ведро небо одекна веста дека се разведува од сопругот Урош.

 

View this post on Instagram

 

Sinoc je bila vrhunska atmosfera i najbolja publika @gaudeamusdisco ???

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on

 

View this post on Instagram

 

? @sacreevictoire

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on

Доказ дека оваа вест е вистинита се социјалните мрежи каде таа го нема за пријател нејзиниот сопруг и татко на нивното прво дете.

Пејачката во една телевизиска емисија во Србија изјави дека вистина е дека го отследила сопругот од нејзини приватни причини, а дали тој ја отследил неа се уште не знае.

-Неговата кариера е во Цирих, поточно во Европа и Америка, а мојата е поврзана со Белград. Нормално дека мајката и бебето ќе бидат заедно. Што народот зборува, нека зборува. Немам намера да се разведам, а останатото не сакам да го коментирам. Можеби сум го отследила од Инстаграм за да видам како е кога го немате сопругот за пријател, вели Секулиќ.

 

View this post on Instagram

 

Ljubav Radost Sreca ??? @urosbjj @bojanvukadinov @sacreevictoire @reda_milano @ljubica_kruskonja

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on

Таа додава дека ужива со своето бебе кое се роди пред само неколку месеци.

Коронавирус