недела, 25. октомври 2020. Вести денес: 74
home Познати

Српската пејачка неколку часа по свршувачката доживеала шок: Саканиот ја изневерил со бившата!

Српската пејачка неколку часа по свршувачката доживеала шок: Саканиот ја изневерил со бившата!

Српската пејачка Дуња Илиќ не престанува да ја шокира јавноста, а сега таа изненади со новите вести од нејзиниот приватен живот.

Таа неодамна на својот профил на Инстаграм објави дека наскоро се венча, покажувајќи фотографија од нејзиниот свршенички прстен.

Таа напиша „Да“ во описот на фотографијата и со тоа стави до знаење дека нејзиното момче ја побарало нејзината рака, а таа се согласила.

Сепак, само по неколку часа се случила вистинската драма.

Поранешната пејачка призна дека нејзиниот свршеник и приредил многу непријатна ситуација за која дознала, па затоа споделила сè со своите следбеници.

– Кога дознавте неколку часа по веридбата „свршеникот“ земал билет за време на расправија за да отиде кај неговата поранешена, а вие го праќате на службено патување. Животот – напиша Дуња.

 

извор: vistina.com.mk

Коронавирус