среда, 27. мај 2020. Вести денес: 83
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Српската пејачка која долги години живееше во Штип се фотографираше во секси облека за возрасни и ги излуди фановите (ФОТО)

Српската пејачка која долги години живееше во Штип се фотографираше во секси облека за возрасни и ги излуди фановите (ФОТО)

Пејачката Марина Тошиќ македонската јавност добро ја познава иако по потекло е од Србија, но со години живееше во Штип и настапуваше кај нас.

Таа сподели нови провокативни фотографии во бел корсет кој многу открива.

Марина инаку се обиде да стане и балканска ѕвезда, па среќата си ја проба и во „Ѕвездите на Гранд“, ама покрај Карлеуша, Шерифовиќ и останатите „ѕверки“ од „музичката инквизиција“ на Саша Поповиќ, не мина нималку славно.

Коронавирус