вторник, 22. јуни 2021. Вести денес: 131
home Познати

Српската пејачка ја крена маицата и го покажа големиот труднички стомак- го откри и полот на второто нејзино дете (ФОТО)

Српската пејачка ја крена маицата и го покажа големиот труднички стомак- го откри и полот на второто нејзино дете (ФОТО)

Српската пејачка Миа Борисављевиќ речиси нема ден да не ги извести своите фанови како се чувствува во бременоста.

Овој пат таа позираше со ќерката пред огледало додека ја крена маицата покажувајќи го големиот труднички стомак.

Нејзината ќерка го галеше стомакот, а фановите по оваа глетка буквално се стопија.

Инаку пејачката го чека своето второ дете кое исто така е девојче.

ЕУРО 2020

Македонија