петок, 9. јуни 2023. Вести денес: 64
home Познати

Српската пејачка го покажа голото трудничко стомаче – ужива во осмиот месец од бременоста, а еве како ја чува познатиот фудбалер (ФОТО)

Српската пејачка го покажа голото трудничко стомаче – ужива во осмиот месец од бременоста, а еве како ја чува познатиот фудбалер (ФОТО)

Пејачката Катарина Грујиќ е во осмиот месец бременоста и не го крие трудничкото стомаче.

Неодамна, пејачката на „Инстаграм“ го покажа стомачето и едвај чека да се оствари во улогата на мајка.

Катарина и нејзиниот сопруг Марко Гобељиќ веќе започнале да се подготвуваат за пристигнувањето на бебето.

Пејачката и Марко се уловени како одат во продавница за детска облека, а сопругот на пејачката внимава на неа, не се разделува од сопругата и ги носи работите.

Пејачката во ова прилика била облечена во тренерки, боди и краток дуксер под градите.

Катарина и Марко едвај чекаат да пристигне нивната ќерка Катја, пренесуваат српските медиуми.

Најнови вести