сабота, 24. октомври 2020. Вести денес: 30
home Познати

Српската пејачка доживува пекол- поранешното момче откри снимка како орално го задоволувала, сопругот и синот веќе посрамотени

Српската пејачка доживува пекол- поранешното момче откри снимка како орално го задоволувала, сопругот и синот веќе посрамотени

Српската естрада овие денови е во неверување од изнесените детали за пејачката Надежда Билиќ која се прослави со учеството во реалното шоу „Задруга“.

Имено учесникот во сегашната сезона на „Задруга“ Бора Сантана во една од емисиите во живо откри жестоки тврдења дека пејачката орално го задоволувала неговиот пријател Пекс како и дека истиот ја снимал додека уживал во задоволството.

Тој тврдеше дека видео снимката е доказ за задоволувањето, а истата ја има само Пекс која му ја покажал додека седеле во едно кафуле неодамна.

По ова Надежда се одлучи да се огласи во јавноста и откри дека против него ќе поднесе и тужба.

Инаку по скандалот се огласи и самиот Пикс кој вели дека не сака да открива детали бидејќи пејачката е мажена.

-Бора иако малку е брзоплет на јазик, но никогаш не лаже. Имам почит кон Надежда и нејзиниот сопруг и не сакам да зборувам за минатото, на неа и пишав дека Бора е луд и дека ќе го демантирам за да ја смирам ситуацијата бидејќи пејачката сепак има и дете и сопруг.

Коронавирус