петок, 23. јули 2021. Вести денес: 165
home Познати

Српската пејачка даде брдо пари за новиот стан, а кога ќе видите кои и се први соседи ќе ви стане јасно колку заработува на естрадата (ФОТО)

Српската пејачка даде брдо пари за новиот стан, а кога ќе видите кои и се први соседи ќе ви стане јасно колку заработува на естрадата (ФОТО)

Српската пејачка Милица Павловиќ седум години откако ја започна својата пејачка кариера реши да се почести себе си.

Имено некогашната учесничка во „Ѕвездите на гранд“ се поднови со луксузен стан вреден цело богатство.

Како што пишуваат српските медиуми станот има 90 метри квадратни во строгиот центар на Белград каде квадрат изнесува и до 3 илјади евра.

 

View this post on Instagram

 

? Wearing | @ninarajakatelier

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

По проста математика таа за станот искеширала вртоглави 270 илјади евра и тоа без истиот да биде опремен.

Павловиќ освен што дала брдо пари за станот, таа за опремување на истиот искеширала 50 илјади евра, пренесува Папарацо Лов.

 

View this post on Instagram

 

? Wearing | @biljanatipsarevic

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

Нејзини соседи се Саша Ковачевиќ и Новак Ѓоковиќ.

 

View this post on Instagram

 

??

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

Коронавирус