четврток, 25. февруари 2021. Вести денес: 17
home Познати

Српската пејачка брутална- откако дознав дека не може да се забремени на овој начин „се полнам како мобилен телефон“ (ВИДЕО)

Српската пејачка брутална- откако дознав дека не може да се забремени на овој начин „се полнам како мобилен телефон“ (ВИДЕО)

Српската пејачка и старлета Маца Дискреција која се прослави со учеството во реалното шоу „Задруга“ повторно реши да го привлече медиумското внимание, но овој пат преку видео кое го објави на социјалните мрежи.

Таа на својот Јутјуб канал зборува за најразлични теми, но најчесто за сексуалните, па неретко се случува да им дава и совети на младите девојки кои прв пат се одлучуваат да спијат со своите момчиња, да вградат силикони, но и што прави таа со мажите…

Овој пат старлетата отиде чекор подалеку и на фановите им откри додека била млада и неискусна од што се плашела да не забремени.

Имено таа зборуваше дека во младоста мислела дека може да се забремени за време на аналниот секс, но кога дознала дека тоа не е така го практикува секојдневно…

Коронавирус