четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

Српската пејачка беше истепана од своето момче, а сега со него го прослави роденденот како ништо да не се случило – пред гостите се бакнуваат без срам (ФОТО)

Српската пејачка беше истепана од своето момче, а сега со него го прослави роденденот  како ништо да не се случило – пред гостите се бакнуваат без срам (ФОТО)

Пејачката Милица Ристиќ, девојката на српскиот ватерполист Никола Раџен го прослави својот 30-ти роденден.

Тој заедно со пејачката ги дувнаа свеќичките од роденденската торта, па зад себе ги оставија сите непријатности кои им се случија овие месеци.

Прославата се случила во еден познат ресторан во Белград каде гости биле нивните пријатели и роднини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Ristic (@_milica_ristic)

Тие на дел од видеата се бакнуваат заедно и се гледа како се среќни и исполнети.

Инаку за потсетување пејачката на 1 април годинава го пријави во полиција своето момче за насилство во семејството велејќи дека била истепана од него, за подоцна да излезат со заедничко соопштение дека дошло до недоразбирање во медиумите.

Коронавирус