понеделник, 30. ноември 2020. Вести денес: 155
home Познати

Среќа што постојат филтри па не може да видите- Јелена Ѓоковиќ сподели фотографија после тренинг и ги збуни фановите (ФОТО)

Среќа што постојат филтри па не може да видите- Јелена Ѓоковиќ сподели фотографија после тренинг и ги збуни фановите (ФОТО)

Сопругата на најдобриот српски тенисер Новак Ѓоковиќ сподели фотографија на својот Инстаграм профил веднаш по завршување на тренинг.

Јелена Ѓоковиќ времето пред почетокот на мечот на својот сопруг го искористи да трча, а веднаш по тренингот објави и селфи.

Но она што е интересно е тоа што Јелена на фотографијата напиша дека добро е што постојат филтри на Инстаграм за да не може да ги видите… и во продолжение таа објави омотикони со патлиџан, алудирајќи на тоа дека таа поцрвенела од спортувањето, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус