петок, 18. ноември 2022. Вести денес: 194
home Познати

Среде корона го лижеше пехарот откако победи на Евровизија, а сега се соблече т*плес – еве како изгледа младата Италијанка (ФОТО)

Среде корона го лижеше пехарот откако победи на Евровизија, а сега се соблече т*плес – еве како изгледа младата Италијанка (ФОТО)

Викторија Де Ангелис, 21-годишната басистка на италијанскиот бенд Манескин, која победи на Евровизија оваа година, на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира топлес и ја скокотна фантазијата на своите обожаватели.

Едната града ја покри со својата долга коса, а постави ѕвезда над другата брадавица.

Ова не е прв пат Викторија да објави провокативни фотографии.

Нејзиниот профил е полн со фотографии на кои позира во долна облека и топлес, а исто така е фотографирана гола во неколку наврати во друштво на други членови на бендот, пејачот Дамијано Давид, тапанарот Итан Торчи и гитаристот Томас Раџи.

Коронавирус