среда, 28. септември 2022. Вести денес: 162
home Познати

Среде јахта седеше помеѓу две девојки: Нејмар ја одби девојката по танга и ја галеше по задникот оваа девојка (ФОТО)

Бразилскиот фудбалер Нејмар во Новата година речиси и да нема ден да не е на некоја насловна страница или интернет сајт.
Среде јахта седеше помеѓу две девојки: Нејмар ја одби девојката по танга и ја галеше по задникот оваа девојка (ФОТО)

Имено фудбалерот го привлече целото внимание откако беше забележан пред Новата година во една дискотека заедно со поранешната девојка со која страсно се бакнуваа.

По овие фотографии очигледно папараците останаа „жедни“ па се фрлија во нов лов.

Денеска осамнаа повторно сочни фотографии од фудбалерот на јахта додека ужива за време на јануарската пауза.

Имено Нејмар е уловен со две девојки среде јахта додека тој седеше во средината помеѓу нив.

А на една од фотографиите тој и ја гали едната по задникот, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус