среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Срцепарателно: Ана Бекута го посвети својот најтажен стих на саканиот кој почина вчера

Срцепарателно: Ана Бекута го посвети својот најтажен стих на саканиот кој почина вчера

Пејачката Ана Бекута вчера го изгуби својот партнер Милутин Мрка Мркоњиќ. Тој почина по долго лекување.

Пејачката денес сподели фотографија на Инстаграм, една од безброј нивни заеднички каде таа е во неговата прегратка.

Бекута веднаш до емотивната фотографија во описот стави стих од нејзин голем хит.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Bekuta (@anabekuta1)

Коронавирус