вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

„Срце мое“: Елена Ристеска со полни очи љубов од постапката на Антониа Гиговска (фото)

„Срце мое“: Елена Ристеска со полни очи љубов од постапката на Антониа Гиговска (фото)

Младата и успешна пејачка Антониа Гиговска е доста активна на социјалната мрежа Инстаграм каде често споделува момненти од приватноста, но исто така знае да комуницира и да им запее на фановите и следбениците.

Овој пат со својата постапка, односно тоа што ја запеа песната „Во твојот свет“ на Елена Ристеска, ја врати поискусната колешка во времето на нејзините почетоци на М2.

„Во твојот свет“- Елена Ристеска. И негостика ова време на музика каде што убавите песни и текстови не се броеја на прсти, пишува Антониа, а Елена не остана должна па објавата ја сподели и на својот профил и и почача на Антониа:

-Срце мое, а и многу си слатка!


Дали од ова ласкање ќе произлезе нешто повеќе, па Елена можеби ќе напише и некој текст за Антониа.

Најнови вести

Локални избори 2021