сабота, 31. јули 2021. Вести денес: 106
home Познати

СРАМОТА: Славниот актер “мртов“ пијан, се држеше за сопругата бидејќи не можеше да се движи (ФОТО)

СРАМОТА: Славниот актер “мртов“ пијан, се држеше за сопругата бидејќи не можеше да се движи (ФОТО)

Познатиот холивудски комичар Кевин Харт, толку се испијанил на прославата на својот 40-ти роденден што мораше да се држи за сопругата за да влезе во автомобил.

Популарниот актер навистина претера со пиењето на прославата.

Папараците не смееја да влезат на забавата, но затоа трпеливо го чекаа крајот. Харт беше толку пијан што мораше да се држи за сопругата Енико Харт, која се криеше зад телохранителите.

Познатиот актер дури и не можеше да ги држи очите отворени.

Ова, за славна личност, е голем срам.

Коронавирус