среда, 21. април 2021. Вести денес: 170
home Познати

СРАМОТА! Раста објави фотографија со ќерка му, а сите го осудија заради ова

СРАМОТА! Раста објави фотографија со ќерка му, а сите го осудија заради ова

Реперот Стефан Џуриќ Раста никогаш не криел дека конзумира марихуана и често објавува фотографии со џоинт. Меѓутоа, сега го осудија, затоа што тоа го прави пред својата двегодишна ќерка која ја доби со пеачката Ана Николиќ.

Раста сега објави фотографии на Инстаграм како ужива со ќерката во базен кој реперот го поставил на својот балкон.

Но, на едната од тие фотографии, следбениците воочиле дека на столот покрај базенот има пепелник во кој има нешто што повеќе потсеќа на џоинт отколку на цигара.

 

View this post on Instagram

 

☀️?DJURIC GANG?☀️

A post shared by STEFAN (@stefanrasta) on

„Луѓе, дали гледате што има во пепелникот, а држи дете во раце. Стварно срамота“, „Раста и двете негови најголеми љубови, првата во прегратка, додека другата во пепелникот“, „Пред детето џоинт“, „Баш мораш да пушиш џоинт пред детето„ се само некои од коментарите.

 

 

Најнови вести

Коронавирус