недела, 31. мај 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Спомени кои расплакуваат: Ќерката на Пол Вокер објави досега невидено видео со покојниот актер

Спомени кои расплакуваат: Ќерката на Пол Вокер објави досега невидено видео со покојниот актер

Ќерката на ѕвездата на филмовите “Fast & Furious” – Пол Вокер, Медоу, објави видео од својот татко кое досега никој не го видел. На снимката се гледа како таа го изненадува во текот на една посета.

Вокер на видеото се смее и вели дека ќерка му го преплашила, а потоа силно ја прегрнува. Снимката растажи многу негови фанови.

“Мислев дека ова никогаш нема да го објавам, но некако ми се чинеше како исправна работа. Бидете добро. Ве сакам. Останете дома”, напишала Медоу во објавата.

Американскиот актер загина на 30 ноември 2013 година во тешка сообраќајна несреќа во Калифорнија.

 

View this post on Instagram

 

I never thought I’d share this. But it felt right. Be good. I love you. Stay safe. xx

A post shared by Meadow Walker (@meadowwalker) on

Коронавирус