сабота, 23. јануари 2021. Вести денес: 75
home Познати

Сподели секси видео и блиски кадри од нејзиното минијатурно бикини- славната пејачка има 40, а изгледа како 20 годишна девојка

Сподели секси видео и блиски кадри од нејзиното минијатурно бикини- славната пејачка има 40, а изгледа како 20 годишна девојка

Пејачката Никол Шерцингер (40) објавила секси видео во бикини и своите следбеници на социјалните мрежи ги почестила со големи кадри.

Видеото на оваа пејачка за помалку од еден ден го погледнале повеќе од половина милион луѓе на оваа платформа, а таа иако влезе во 5-та деценија од нејзиниот живот може да се пофали дека изгледа како дваесетгодишна девојка.

 

View this post on Instagram

 

Home for the weekend ?

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Никол одмара на Хаваите па своите следбеници од таа дестинација ги поздравила во бикини, а на преден план биле нејзините огромни гради и секси задник.

„Љубов од Хаваите“ – напишала Никол.

 

View this post on Instagram

 

Lifeguard on duty ⛑

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Пејачката под ова видео добила бројни комплименти на сметка на нејзиниот изглед, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Love from Hawai’i ?❤️

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Коронавирус