четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 73
home Познати

Сосема сме поинакви, но таа ми е вистинска сестра: Миа Костова за 13 години помалата Ена (ФОТО)

Сосема сме поинакви, но таа ми е вистинска сестра: Миа Костова за 13 години помалата Ена (ФОТО)

Миа Костова на својот профил на Инстаграм направи грешка при пишување на англиски јазик, па доби прекор од сестра си Ена. Имено како што и самата пишува, по многу добиени пораки дали девојчето е навистина нејзина родена сестра, Миа објасни детално.

Иако вели дека е сосема поинаква од неа, 13 години помалата Ена има слични црни на лицето како својата сестра Миа.

Најнови вести

Локални избори 2021