четврток, 8. декември 2022. Вести денес: 103
home Познати

СОСЕМА Г*ЛА ПРЕД ПОЛНА МЕСЕЧИНА: Жешката Адријана Лима ништо не сокри (ФОТО)

СОСЕМА Г*ЛА ПРЕД ПОЛНА МЕСЕЧИНА: Жешката Адријана Лима ништо не сокри (ФОТО)

Бразилската манекенка Адријана Лима (40) на социјалната мрежа на Инстаграм објави фотографија на која позира сосема гола.

Имено, популарната манекенка се фотографираше пред полна месечина и тоа сосема гола.

На фотографијата во преден палн ги истакнала своите облинии, а посебно задникот и нејзините долги нозе, а нејзините обожаватели и припадниците на посилниот пол со сигурност незнаат каде прво да погледнат.

-Кога ќе се сретнат две месечини, нашишала во краткиот опис на фотографијата Лима.

„Ми го подигна расоиложението“, „Ми го запали олимискиот оган“, „Презгодна“, „Какво тело“, „Дива“, гласеа само дело од низата на коментари оставени покрај фотографијата на атрактивната манекенка.

Qatar 2022