вторник, 27. октомври 2020. Вести денес: 148
home Познати

Соседите плакнат очи: Дара Бубамара и на тераса се шета по градник (фото)

Соседите плакнат очи: Дара Бубамара и на тераса се шета по градник (фото)

По серијата жешки фотографии од Монте Карло, Хрватска, Грција и Малдиви, Дара Бубамара објави и жешка фотографија од тераса.

Откако неодамна возеше во автомобил „Ферари“, чија цена е околу 160.000 евра, пејачката се сликаше во минијатурно бикини.

View this post on Instagram

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Сребреното бикини ги истакна нејзините облини, а особено бујните гради, што ги остави нејзините следбеници без здив, а веројатно и соседите.

View this post on Instagram

🌝

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

„Бомба“, „Никогаш не си изгледала подобро“, „Секој дел, градите се врвни“, се само некои од ласкавите коментари кои се редеа под сликата на Дара.

Коронавирус