недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Сораја за добро утро: Старлетата со разголена задница од хотелската соба за појадок со љубов! (ВИДЕО)

Сораја за добро утро: Старлетата со разголена задница од хотелската соба за појадок со љубов! (ВИДЕО)

Познатата српска старлета Сораја Вучелиќ продолжува со споделување на провокативни фотографии и видеа на својот Инстаграм профил. На старлетата голотијата и е како „добро утро“, па затоа овој пат и буквално во такво издание им посака на своите следбеници да им почне денот.

На видеото со кое ги израдува, Сораја е сликана разголена покрај масата сервирана за појадок, чија огромна заоблена задница и во неа длабоко врежаните танга гаќички се рефлектираат во одразот на металниот капак кој го покрива брекваст сетот.

„Појадок и љубов“ – напишала старлетата покрај видеото кое очигледно е снимено во некоја од скапите хотелски соби, во кои човек со вакви гости, просто да посака да работи како „рум сервис“!

 

View this post on Instagram

 

Breakfast and love ..??

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Коронавирус