сабота, 10. јуни 2023. Вести денес: 69
home Познати

Сораја во вртоглава комбинација: Под ваков фустан нема место за долна облека (ФОТО)

Сораја во вртоглава комбинација: Под ваков фустан нема место за долна облека (ФОТО)

Сораја Вучелиќ е веќе позната по нејзиниот провокативен стил на облекување.

Но со тоа што таа овој пат го облече, дефинитивно успеа да ги разгори социјалните мрежи.

Во нејзината најнова комбинација таа изгледа како повеќе да е гола, отколку облечена.

Имено, Сораја се пофали со новиот долг црн фустан со длабоки шлицеви до над колкови, со што на сите им стави јасно до знаење дека под него не носи ништо.  Едноставно, под него старлетата е гола.

#excuseme ?

A post shared by sorajavucelicsara (@vucelicsorajasara) on