вторник, 22. јуни 2021. Вести денес: 67
home Познати

Сораја тајно се омажила: Еден детаљ од приватниот разговор ја откри старлетата, фановите во неверување (ФОТО)

Сораја тајно се омажила: Еден детаљ од приватниот разговор ја откри старлетата, фановите во неверување (ФОТО)

Откако се појави во јавноста Сораја Вучелиќ нема ден, а да не предизвика внимание во јавноста.

Така беше и овој пат кога во српските медиуми го привлече речиси целото свое внимание.

Имено станува збор за фотографија која ја објави Сораја на својот Инстаграм профил на која се гледа преписка во која пишува дека старлетата е мажена.

-Па Саро, зашто не си ми кажала дека имаш маж? Дали си ти нормална?

Додека на сето ова старлетата му одговорила само дека е срамежлива.

Дали старлетата тајно се омажила или се шегувала со еден од обожавателите останува непознато.

ЕУРО 2020

Македонија