среда, 17. јули 2019. Вести денес: 69
home Познати

Сораја тагува по убиениот пријател: „Колкав монструм треба да си за да убиеш недолжно животно“? (ВИДЕО)

Сораја тагува по убиениот пријател: „Колкав монструм треба да си за да убиеш недолжно животно“? (ВИДЕО)

Колкав монтрум треба да биде некој за да убие недолжно животно и мојот домашен миленик????- прашува славната старлета Сораја.

-До која граница оди човечката омраза и болест и дали некој ќе одговара за вакво злосторство?, праша српската старлета Сораја Вучелиќ (31).

Таа на профилот на социјалните мрежи им откри на пријателите и фановите дека некој и ја убил мачката. Станува збор за маче кое го има купено 22.000 куни. Истото беше од редок вид.