петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 143
home Познати

Сораја откри како „природно“ и пораснале градите без операција- на овој хит одговор ретко кој му верува, а од глетката ќе плакнете очи

Сораја откри како „природно“  и пораснале градите без операција- на овој хит одговор ретко кој му верува, а од глетката ќе плакнете очи

Откако овие денови Сораја повторно се најде во центарот на вниманието поради нејзините бујни гради овој пат се огласи и самата старлета која откри што навистина се случува со неа.

Сораја за српските медиуми ја демантираше веста дека повторно ги зголемила градите, но сепак нејзините фанови не и поверуваа во ова, па таа мораше детално да ја опише последната фотографија на која во преден план се нејзините гради, а предизвика лавина коментари.

 

View this post on Instagram

 

One without make-up and filters ??? ?‍♀️

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

-Таман работа да сум ги зголемила градите повторно! Веќе подолго време не сум носела корсет, па може затоа изгледаат поголеми од вообичаеното, вели Сораја, но веднаш потоа се предомисли и даде друго објаснување.

 

View this post on Instagram

 

I’am stronger than you think .. ??

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

-А можеби сум се поправила малку. Покачив три, четири килограми, па затоа тие изгледаат бујни. Бев многу слаба, градите ми беа со големина тројка или четворка, но сега не знам колку ми се големи, но сигурно се петка, додава Сораја.

 

View this post on Instagram

 

??

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

 

View this post on Instagram

 

??

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Коронавирус