петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 131
home Познати

Сораја објави нова „жешка“ фотографија, а фановите полудеа: „Добри воздушни перничиња“ (ФОТО)

Сораја објави нова „жешка“ фотографија, а фановите полудеа: „Добри воздушни перничиња“ (ФОТО)

Познатата српска старлета Сораја на социјалните мрежи ја следат многу луѓе, а таа често објавува провокативни фотографии и видеа, но често знае да се пофали и со луксузна гардероба, чевли, чанти и автомобили.

Овој пат Сораја спои две во едно, објави фотографија од скап и луксузен автомобил ги стави огромните гради во преден план.

„Една без филтер и без шминка“, напиша Сораја.

 

View this post on Instagram

 

One without make-up and filters ??? ?‍♀️

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Не требаше долго време за Сораја да добие куп коментари и лајкови на оваа објава, а еден од коментарите гласи“ Добри воздушни перничиња“пишува во коментар.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Коронавирус