петок, 24. март 2023. Вести денес: 3
home Познати

Сораја направи хаос на Инстаграм: По овие фотографии збеснаа фановите

Сораја направи хаос на Инстаграм: По овие фотографии збеснаа фановите

Сораја Вучелиќ повторно направи хаос на Инстаграм.

Старлетата моментално престојува на Азурниот брег, а судејќи според нејзините социјални мрежи, ужива.

По објавувањето на овие фотографии, Сораја буквално ги збесна фановите.

 

View this post on Instagram

 

?‍♀️

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

 

View this post on Instagram

 

?‍♀️

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

loading...

Најнови вести