понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 167
home Познати

Сопственичката на најубавите гради на Англија се промени: Сопругата на фудбалерот на Манчестер има нова „професија“ (ФОТО)

Сопственичката на најубавите гради на Англија се промени: Сопругата на фудбалерот на Манчестер има нова „професија“ (ФОТО)

Сопругата на фудбалерот на Манчестер Јунајтед Крис Смолинг која во минатото се почесто ги заведуваше своите фанови на Инстаграм со провокативни фотографии реши да го промени тоа и нејзиниот Инстаграм целосно да го „ребрендира“.

Hair today gone tomorrow ✂ thank you @lovelocks_byll

A post shared by Sam Smalling (@samsmallinginsta) on

Сем која во 2006 година доминираше со ексциплитни фотографии и беше учесничка во изборот за најубави гради на Велика Британија сега се реши целосно да сврти нов лист.

A post shared by Sam Smalling (@samsmallinginsta) on

Имено таа наместо веќе со провокативни фотографии на својот профил на Инстаграм се почесто објавува фотографии од вкусна веганска храна, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус