среда, 22. март 2023. Вести денес: 57
home Познати

Сопругот на Карлеуша очаен: „Не можам да поверувам дека почина, дека го нема!“

- Изненаден сум и тешко ми е. Бевме добри пријатели, се знаеме од одамна. Заедно ја започнавме својата кариера. Потоа, животот не раздвои, но не можам да поверувам дека го нема, изјавил Душко.
Сопругот на Карлеуша очаен: „Не можам да поверувам дека почина, дека го нема!“

Сопругот на Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ, е потресен од веста за самоубиството на фудбалерот Бојан Периќ, кој со пушка си пукал во главата поради наводни долгови.

– Изненаден сум и тешко ми е. Бевме добри пријатели, се знаеме од одамна. Заедно ја започнавме својата кариера. Потоа, животот не раздвои, но не можам да поверувам дека го нема, изјавил Душко.

Тој додал дека Бојан има ќерка и сопруга и навистина жали за трагедијата.

loading...