четврток, 28. јули 2022. Вести денес: 181
home Познати

Сопругот на Гоца Тржан сака да снима филмови за возрасни, еве што мисли пејачката за тоа

Сопругот на Гоца Тржан сака да снима филмови за возрасни, еве што мисли пејачката за тоа

Сопругот на пејачката Гоца Тржан, Раша Новаковиќ, призна дека има желба да снима филмови за возрасни, но Гоца тоа му го забранила.

Раша ги изненади сите со своето признание кое никој не го очекуваше  од него.

-Имав идеја да снимам филмови за возрасни со мојот пријател. Гордана не ме поддржува, иако не би имал јас никаква врска со овие жени, рече Раша.

Тој додаде:

„Мислам дека мажот не е лош ако ја има таа желба. Кај нас тоа е секако криминал, но јас би сакал само да го продуцирам сето тоа“.

Коронавирус