среда, 25. ноември 2020. Вести денес: 77
home Познати

Сопругот на Беквалац бара пејачката да му врати 20 милиони евра, но од еден детаљ кој тој го бара назад се навредија сите жени на светот

Сопругот на Беквалац бара пејачката да му врати 20 милиони евра, но од еден детаљ кој тој го бара назад се навредија сите жени на светот

Сопругот на пејачката Наташа Беквалац која беше претепана од него минатиот месец сега ја тужи пејачката.

Тој преку својата тужба бара Беквалац да му го врати секој денар кој тој го има потрошено додека биле заедно.

Освен тоа тој бара пејачката му ги врати парите кој тој ги давал за храна и пијалаци во рестораните, а според многумина девојки ова е вистинска навреда за сите нив…

Покрај тоа тој назад ги бара и авионските карти до Атина, уредот за електронско плаќање на патарините, а тој тврди и дека вложил пари во станот на пејачката, пренесуваат српските медиуми.

Освен тоа тој бара да му биде исплатена цела сума која тој ја вложил за реновирање на станот на пејачката во Белград како и свадбата на Ибица, а сето тоа според него таа сума изнесувала некаде 20 милиони долари.

Коронавирус