среда, 21. април 2021. Вести денес: 163
home Познати

Сопругот ја врзал со ланци: Пејачката ги изненади сите на Инстаграм со новата морничава фотографија

Сопругот ја врзал со ланци: Пејачката ги изненади сите на Инстаграм со новата морничава фотографија

Хрватската пејачка Индира Левак објави фотографија на која рацете ѝ се врзани со ланци, а објаснила и зошто е тоа така.

Некогашната членка на групата „Колонија“ објаснила дека рацете ѝ ги врзал сопругот Мирослав, за кој се омажи во јуни 2014 година.

Таа на Инстаграм позираше во теретана и кратко порача:

„Кога сопругот ќе те врзе во теретана, се прашуваш која е причината?“, напишала таа и ставила емотикон кој се смее.

Најнови вести

Коронавирус