четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 232
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Познати

Сопругот и пријде на Сека во базен, а поради местото каде ја гризна пејачката, фановите и порачаа илјадници коментари (ФОТО)

Сопругот и пријде на Сека во базен, а поради местото каде ја гризна пејачката, фановите и порачаа илјадници коментари (ФОТО)

Познатата српска пејачка Сека Алексиќ заедно со својот сопруг е на одмор во Словенија.

Пејачката објави видео на својот Инстаграм профил од една позната бања додека Сека и нејзиниот сопруг уживаат покрај базенот.

Во еден момент пејачката го снимила својот сопруг Вељко како и приоѓа и ја гризе за прстите на нозете, пејачката врисна, а потоа се насмеала.

Видеото веднаш стана хит, а во него таа го нарече нејзиниот сопруг Алигатор, бидејќи ја гризе.

Фотографиите се во продолжение, додека пак видеото на нејзиниот Инстаграм профил во делот „Story“.

Парламентарни избори 2020