вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 210
Во живо

Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Лисиче

home Познати

Сопругата на Жељко Јоксимовиќ има коронавирус, се заразила на мекици кај Цеца

Сопругата на Жељко Јоксимовиќ има коронавирус, се заразила на мекици кај Цеца

Водителката Јована Јоксимовиќ, сопруг на Жељко Јоксимовиќ, е позитивна на коронавирус.

Како што пишуваат српските медиуми, таа се заразила на прославата за раѓање на внукот на Цеца.

Најнови вести

Локални избори 2021