сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Сопругата на Тоти без градник и гаќички на себе – кога ќе ја видите во оваа поза ќе ви стане јасно зошто е најпосакувана жена во Италија (ФОТО)

Сопругата на Тоти без градник и гаќички на себе – кога ќе ја видите во оваа поза ќе ви стане јасно зошто е најпосакувана жена во Италија (ФОТО)

Сопругата на италијанската фудбалска легенда Франческо Тоти, Илари Бласи, сјаеше на балконот на еден ресторан во Рим.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ilary Blasi (@ilaryblasi)

Фотографиите кои се појавија во јавност ги возбудија мажите ширум светот затоа што сопругата на Тоти се наоѓа во црн фустан, но на себе не носи долна облека.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ilary Blasi (@ilaryblasi)

Тоти со поранешната манекенка има три деца, а таа повторно покажа дека годините се само бројка и дека е една од најзгодните жени во Италија.

Со оглед на тоа дека во години е со брак со легендата на Рома, таа често се наоѓа во медиумите и е многу популарна, а препознатлива е и по нејзините интересни модни комбинации кои никого не оставаат рамнодушен.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ilary Blasi (@ilaryblasi)

Коронавирус