сабота, 27. февруари 2021. Вести денес: 0
home Познати

Сопругата на српски фудбалер позира во градник: Градите во преден план, но сите коментираат нешто друго

Сопругата на српски фудбалер позира во градник: Градите во преден план, но сите коментираат нешто друго

Сопругата на фудбалерот Филип Ѓорѓевиќ, Јована Ѓорѓевиќ со сигурност важи за една од најубавите Србинки.

Таа е многу активна на социјалната мрежа Инстаграм, каде што секој ден објавува свои фотографии,  со кои ги воодушевува следбениците.

Атрактивната жена од Нови Сад сега позираше во градник, панталони, шешир на главата и накит, додека нејзиното бујно деколте беше во преден план.

Но, не беа градите тема на најголем дел од коментарите, туку нејзиното убаво лице без шминка.

Нејзините фанови оставија најубави коментари во кои и се восхитуваат на нејзината убавина.

Коронавирус