понеделник, 8. март 2021. Вести денес: 15
home Познати

Сопругата на славнот фудбалер гола го запали Инстаграм: „Кога некој ќе ме праша која фотографија најдобро ме опишува“ (ФОТО)

Сопругата на славнот фудбалер гола го запали Инстаграм: „Кога некој ќе ме праша која фотографија најдобро ме опишува“ (ФОТО)

Инфлуенсер и моделот на Инстаграм, Сара Кохан, повторно ги полни страниците на светските таблоиди, а како што е вообичаено, нејзината гола фотографија се погрижи за тоа! Австралијанката се најде во фокусот на јавноста како сопруга на славниот мексикански фудбалер Хавиер Хернандез – Чичорото, кој во моментов игра за американскиот клуб ЛА Галакси.

„Кога некој ќе ме праша која фотографија најдобро ме опишува“ – напишала оваа убавица во шеговитиот коментар. Инаку, голотијата не и претставува проблем на оваа русокоса дама, напротив – таа често објавува провокативни фотографии на кои или е како од мајка родена  или носи минијатурни бикини.

Благодарение на нејзината извајана фигура, тенкиот струк, заоблениот задник и долгите нозе, нејзините фотографии го привлекуваат вниманието.

Сара студирала право пред да стане позната, но решила да ги замени своите  книги и студиите со патувања низ целиот свет, па станала блогер за патувања.

Најнови вести

Коронавирус