недела, 31. мај 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Сопругата на славниот пејач прослави бизарна годишнина- манекенката наздрави за нејзините џиновски силикони, но не и за забите

Сопругата на славниот пејач прослави бизарна годишнина- манекенката наздрави за нејзините џиновски силикони, но не и за забите

Американската манекенка Криси Тајген (34) прослави една бизарна годишнина- пред 10 години вгради силикони, а сега со тоа и јавно се пофали.

Додека некои одбележуваат годишнина од брак и родендени, манекенката Криси се присети на други работи важни во нејзиниот живот.

-Среќна годишнина на овие гради, нека почиваат во мир моите заби, напиша манекенката која сака да ја изненадува јавноста со својата искреност.

 

View this post on Instagram

 

happy 10 year anniversary to these titties and RIP to these teeth. 💕 @christopher.peterson

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Нејзиниот текст и фотографија зачуди многумина фанови, па така Ким Кардашијан напиша дека таа ја насмеала многу.

Комичарката Витни Камингс ја запраша дали имплантите мора да се менуваат после 10 години?

-Да мораат и сакам да ги извадам. Карантинот би било совршено време за тоа, но се чини дека таа операција во моментов не можам да ја направам.

Таа инаку од 2013 година е во брак со пејачот Џон Леџенд и имаат две деца, ќерката Луна и синот Мијлс.

 

View this post on Instagram

 

dysfunction junction

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Коронавирус