петок, 18. септември 2020. Вести денес: 76
home Познати

Сопругата на славниот фудбалер: Често е повреден бидејќи имаме секс секој ден

Сопругата на славниот фудбалер: Често е повреден бидејќи имаме секс секој ден

Сопругата на фудбалерот Кевин Принс Боатенг, Мелиса Сата Боатенг се прослави со само една изјава.

Кевин во текот на кариерата промени голем број на клубови ширум Европа, но според зборовите на фудбалските експерти никогаш не успеал да го достигне максимумот поради својата “глава“.

Неговата долгогодишна девојка јавно ја откри причината зошто константно е повреден и зошто уморен доаѓа на тренинзите.

 

View this post on Instagram

 

????? new #ss19 @changit_official #adv ??????

A post shared by Melissa Satta-Boateng (@melissasatta) on

Имено, таа на прашањето зошто Кевин е често повреден одговорила дека сексот е виновен.

„Причината зошто постојано е повреден е поради тоа што имаме секс седум до десет пати неделно. Мислам дека тоа е причината“ – изјави Мелиса уште во 2012 година.

А нејзината изјава овие денови повторно стана популарна на социјалните мрежи и и донесе малку внимание во светската јавност.

Коронавирус