понеделник, 17. февруари 2020. Вести денес: 122
home Познати

Сопругата на Синиша Михајловиќ е вистинска убавица која му роди пет деца- кога ќе ја видите во костим за капење ќе подзинете (ФОТО)

Сопругата на Синиша Михајловиќ е вистинска убавица која му роди пет деца- кога ќе ја видите во костим за капење ќе подзинете (ФОТО)

Поранешниот фудбалер Синиша Михајловиќ веќе 24 години е во брак со италијанската ТВ ѕвезда и некогашна манекенка Аријана Рапачиони Михајловиќ која важи за вистинска убавица.

Таа има 46 години и важи за вистинска сензација во нејзината земја но и пошироко.

 

View this post on Instagram

 

🖤🐝🖤 Io sono una piccola ape furibonda. ( Alda Merini ) 🖤🐝🖤

A post shared by Arianna Rapaccioni Mihajlovic (@ariannamihajlovic) on

Парот има пет деца, ќерките Викторија, Вирџинија, како и синовите Мирослав, Николаса и Душан, а во брак се повеќе од две децении.

 

View this post on Instagram

 

❤️🐣❤️Felice come una Pasqua ❤️🐣❤️

A post shared by Arianna Rapaccioni Mihajlovic (@ariannamihajlovic) on

Аријана се почесто го привлекува медиумското внимание со нејзините провокативни изданија на плажа, а особено плени со нејзиното вајано тело и гради.

 

View this post on Instagram

 

🐋 Voglia di mare 🐋

A post shared by Arianna Rapaccioni Mihajlovic (@ariannamihajlovic) on