сабота, 5. декември 2020. Вести денес: 64
Во живо

Протест – „Или Заев или Македонија, оставка сега за да не биде предоцна“

home Познати

Сопругата на Саша Поповиќ за 50-от роденден ќе стави силикони, а кога ќе видите што ќе му направи на задникот ќе се онесвестите

Сопругата на Саша Поповиќ за 50-от роденден ќе стави силикони, а кога ќе видите што ќе му направи на задникот ќе се онесвестите

Директорот на „Гранд“ Саша Поповиќ секогаш се труди да ги исполни сите желби на својата сопруга Сузана Јовановиќ, па така и овој пат за нејзиниот 50 роденден кој ќе го прослави идната година тој и приредува неверојатно изненадување.

Пејачката и сопруга на првиот човек на „Гранд“ има необична желба за својот 50 роденден, кој Саша со задоволство ќе и ја исполни.

-По повод својот роденден му реков на мојот сопруг дека има да се потроши многу, а колку ќе чини нека чини. Сакам да ги зголемам градите, стомакот да го затегнам и задникот да ми биди бразилски. А ако биде потребно и ќе направам липосукција. Сакам да направам се од глава до пети, Саша ме поддржа во тоа, зарем него нема да му е убаво до него да има убава сопруга?, вели сопругата на Поповиќ за српските медиуми.

Коронавирус