понеделник, 14. јуни 2021. Вести денес: 44
home Познати

Сопругата на Саша Поповиќ има милиони а бутка Југо – погледнете како изгледа зад воланот!

Сопругата на Саша Поповиќ има милиони а бутка Југо – погледнете како изгледа зад воланот!

Пејачката Сузана Јовановиќ, сопруга на директорот на „Ѕвездите на Гранд“ Саша Поповиќ, реши да ја продолжи кариерата по пауза од неколку години.

Иако има неоспорно огромна сума на пари на сметка, Сузана нема проблем да седи во стар автомобил.

Имено, Сузана неодамна сними спот за нов албум што ќе го објави наскоро, а едно од нив го направи со нејзината колешка Вики Миjковиќ.

И додека можеа да изберат некои од луксузните автомобили за ова видео, како што се оние што веќе ги имаат во гаражата, двете решија да седат на стариот југ заради снимање.

Екипата на шоуто „Папарацо Хант“ ги снимаше Сузана и Вики за „обид да започнат автомобил“, а додека Вики е е во Југото, Сузана бутка за да се запали возилото.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија