понеделник, 18. јануари 2021. Вести денес: 99
home Познати

Сопругата на Рамос, Пилар Рубио се појавила гола пред камерите

Сопругата на Рамос, Пилар Рубио се појавила гола пред камерите

Пилар Рубио, сопругата на капитенот на Реал Мадрид, Серхио Рамос, се наоѓа во центарот на внимание во шпанските медиуми заради видео снимка која настанала пред 14 години.

Во една ТВ емисија во Шпанија, пуштена е снимка на која се гледа сцена од голата Пилар во 2005-та година, кога играла во некоја серија.

Најнови вести

Коронавирус