петок, 29. јули 2022. Вести денес: 147
home Познати

Сопругата на Петар Грашо го покажа трудничкиот стомак еден месец пред да се породи – еве кое име го одбраа и за бебето (ФОТО)

Сопругата на Петар Грашо го покажа трудничкиот стомак еден месец пред да се породи – еве кое име го одбраа и за бебето (ФОТО)

Избраничката на хрватскиот пејач Петар Грашо, Хана Хулиќ по долго време сподели фотографија на својот Инстаграм профил која предизвика бура на реакции.

Имено таа позираше пред сцената на плоштадот во Загреб каде нејзиниот татко имал свој настап истата вечер.

-Припрема за концерт ЗГ Класик, напиша таа.

По ова, следбениците веднаш и упатија само позитивни зборови за изгледот и стајлингот.

„Убава, нежна, млада трудница“, „Убава“, „Изгледаш совршено“, „многу убава трудница, блескаш“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hana Who (@hana.huljic)

Инаку Грашо и Хана се венчаа на 19 февруари во Сплит под бурното око на медиумите и фановите, а треба да се породи идниот месец, а на бебето се одлучија да му го дадат името Алба.

Коронавирус