недела, 24. септември 2023. Вести денес: 24
home Познати

Сопругата на Огнен Амиџиќ го прослави својот роденден, а водителот со еден детаљ покрај тортата ги згрози фановите (ФОТО)

Сопругата на Огнен Амиџиќ го прослави својот роденден, а водителот со еден детаљ покрај тортата ги згрози фановите (ФОТО)

Познатиот српски водител Огнен Амиџиќ на социјалните мрежи и го честиташе роденденот на својата сопруга Даниела Димитровска, но од еден детаљ се згрозија сите фанови.

Иако многумина сметаат дека во оваа ситуација не е соодветно фотографирање на неговите нозе, водителот повторно го направи тоа и на тој начин и го честиташе роденденот на својата сопруга со која има и син.

Keep calm and celebrate with me ?❤??

A post shared by DANIJELA DIMITROVSKA (@danijeladimitrovska) on

Среќен роденден жено, напиша на својот Инстаграм Огнен, а со оваа објава предизвика и лавина од коментари.

„Си можел да облечеш некој нови чорапи сепак имаш повод“, зошто стално ги сликаш твоите стапала?“, се само дел од коментарите, погледнете.

srecan rodjendan suprugo

A post shared by Ognjen Amidzic (@ognjenamidzic) on