сабота, 5. декември 2020. Вести денес: 64
Во живо

Протест – „Или Заев или Македонија, оставка сега за да не биде предоцна“

home Познати

Сопругата на Никола Којо беше манекенка, а еве како изгледа денес (ФОТО)

Сопругата на Никола Којо беше манекенка, а еве како изгледа денес (ФОТО)

Најчесто атрактивни манекенки стојат зад познатите српски актери, а таков е случајот и со Никола Којо.

Неговата сопруга Александра е поранешна манекенка, со која актерот има три деца, а каде и да се појави привлекува внимание со својата убавина.

Како изгледа погледнете од фотографиите во продолжение.

Коронавирус