понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 64
home Познати

Сопругата на Миле Китиќ со една фотографија го запали интернетот (ФОТО)

Сопругата на Миле Китиќ со една фотографија го запали интернетот (ФОТО)

Марта Савиќ, сопругата на Миле Китиќ времето го поминува на Доминиканската Република , затоа што поради ситуацијата со коронавирусот не можела да се врати во Србија

Пејачката позирала на плажа во бел костим за капење, а сите коментирале колку добро изгледа, односно дека воопшто не личи дека има 54 години.

View this post on Instagram

??

A post shared by Marta Savic (@marta_savic_official) on

Најнови вести

Коронавирус