петок, 3. февруари 2023. Вести денес: 67
home Познати

Сопругата на голманот на Црвена Ѕвезда облече бикини, а откако позираше свртена со грб фановите паднаа во делириум (ФОТО)

Сопругата на голманот на Црвена Ѕвезда облече бикини, а откако позираше свртена со грб фановите паднаа во делириум (ФОТО)

По сјајната сезона голманот на Црвена Ѕвезда реши да се одмори далеку од очите на јавноста па заедно со сопругата заминаа за Малдивите.

Милан Борјан на својот Инстаграм профил објави дел од атмосферата таму, а фановите веднаш ја забележаа неговата понежна половина која беше облечена во бикини.

Сепак на фановите најмногу впечаток им остави фотографијата каде таа е свртена со грб, позирајќи во танга, погледнете:

 

Најнови вести