понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 180
home Познати

Сопругата на фудбалерот на Валенсија позираше гола, а кога ќе види што и прокоментира тој ќе останете во шок (ФОТО+18)

Сопругата на фудбалерот на Валенсија позираше гола, а кога ќе види што и прокоментира тој ќе останете во шок (ФОТО+18)

Тамара Горо, сопругата на Езекиел Гарај, кој игра за Валенсија, одлучи да се фотографира гола и фотографијата да ја постави на Инстаграм.

Таа одлучи да позира во природа, а потоа ја сподели фотографијата со своите фанови на социјалните мрежи.

„Гола сум затоа што сакам. Гола сум затоа што не повредувам никого. Гола сум затоа што сум слободна“, порача Тамара, а фотографијата ја прокоментира и поранешниот стопер на Реал Мадрид.

„Не знаев дека имам вакво богатсво дома“, порача со насмевка Аргентинецот.

Најнови вести

Коронавирус